Akvamarin modellező cukorpaszta vákuumzacskóba csomagolva. A kakaóvajnak köszönhetően a cukorpaszta tökéletesen formálható és rugalmas, ideális sütemények bevonására, torták készítésére, valamintIdeális virágok és 3D-s tárgyak készítéséhez, kézzel vagy tésztával akár 1 mm vastagságig festhető, kellemes ízű, enyhe mandulaillatának köszönhetően. A színes cukorpaszta számos dekorációs lehetőséget kínál jelentős megtakarítással, így ideális paszta is. tárgyak és dekorációk, például virágok és levelek készítéséhez, és biztosítja, hogy a tárgyak és dekorációk tökéletesek maradjanak, anélkül, hogy az összeesés és törés veszélye fennállna.Azo színezéktől, pálmaolajtól és GMO-któl mentes. 100 grammos kiszerelésben.
A csomag a következőket tartalmazza: 100 g
glükózszirup, cukor, kakaóvaj, kukoricakeményítő, színezékek: E555, E172, E171, sűrítőanyagok: xantángumi, karboximetilcellulóz; savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, tartósítószer: kálium-szorbát.
| Allergének | Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 1679 kj |
| Energiaérték kcal | 401,2 kcal |
| Zsírok | 4,5 g |
| - ebből telített zsírsavak | 4,2 g |
| Szénhidrátok | 89 g |
| - ebből cukrok | 85 g |
| Fehérje | 0 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,0 g |
Olaszország
| Színes | Kék |
| Gyártó | Decora |
| EAN | 8024622066475 |
| Termékszám | 0310171 |