BAM Nutty Banana egy mogyoróvaj pedig banán. A pörkölt cashew-dió, pörkölt amerikai dió, fahéj és banán tökéletes kombinációja krémes vajat eredményez, amely felhasználható frissítő smoothie italba vagy egyszerűen friss gyümölcsökkel tálalható. A fahéj finom aromája tökéletesen egyesül a görög joghurt krémes állagával, és megfűszerezi a reggelije ízét. A dió és banán által létrehozott krémes állagnak köszönhetően palacsinták töltésére is ideális. Csokoládé- és diórajongók számára készült mártások. Ízviláguk biztosan nem hagyja közömbösen. A mártások kiváló recept alapján készülnek, rendkívül krémes és sima textúrát, valamint a pörkölt cashew valódi ízét biztosítva. A BAM Nutty Banana (200 g) nagyon ízletes mogyoróvaj cashew-dióból és banánból. A pörkölt cashew-dió, pörkölt amerikai dió, fahéj és banán kombinációja olyan vajat hoz létre, amely felhasználható frissítő smoothie-ba vagy egyszerűen friss gyümölcsökkel tálalható. A fahéj finom aromája tökéletesen összeolvad a krémes görög joghurt állagával, és enyhén fűszerezi annak ízét. A dió és banán által létrehozott krémes állag miatt ideális palacsinták töltésére is. Banános mártás után érkezik, ha banán ízére vágyik egy dió- és fahéj-illatú jegyzetekkel. A mártást reggelire, ebédre vagy vacsorára bármikor élvezheti! Tálalható palacsintához, gyümölcsökhöz, péksüteményhez vagy egyszerűen egy szelet kenyérhez. Sütemények készítéséhez is felhasználható különféle desszertekhez. Lehetőségek végtelenek, engedje szabadjára fantáziáját és ízlését! Összetevők Hogyan tároljuk Tárolja 15-20°C-os száraz, sötét helyen. A helyiség hőmérséklete ne haladja meg a 25°C-ot. A terméket ne tegye közvetlen napfénynek kitéve. Kerülje a hűtőben történő tárolást. Használat előtt alaposan keverje fel.
A csomag a következőket tartalmazza: 200 g
kesudió diók 50%, cukor, napraforgó olaj, pekán dió 8.5%, banánpor 5%, fahéj, természetes aroma, szója lecitin.
| Allergének | földimogyoró, szezám, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 2376 kj |
| Energiaérték kcal | 567,7 kcal |
| Zsírok | 53,2 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrátok | 20,4 g |
| - ebből cukrok | 20 g |
| Fehérje | 6,5 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0 g |
Szlovénia
| Színes | Sárga |
| Kategóriák: | Pralinétöltelékek |
| Gyártó | BAM |
| EAN | 3830069845963 |
| Termékszám | 2154bam |