Dekoratív csokoládé dekorációk betűk, betűk, számok, smileyk és karakterek formájában, hogy kiegészítsék a torta- és cupcake-díszítéseket. Díszítse tortáit professzionális stílusban bájos csokoládé négylevelű lóherékkel. Összesen 90 díszítőelemet tartalmaz.
cukor, kakaómassza, kakaóvaj, kakaó min 57%
| Allergének | Tej, diófélék, tojás |
| Energiaérték kJ | 2448 kj |
| Energiaérték kcal | 584,9 kcal |
| Zsírok | 42 g |
| - ebből telített zsírsavak | 27 g |
| Szénhidrátok | 42 g |
| - ebből cukrok | 42 g |
| Fehérje | 5,2 g |
| Só | 0,01 g |
Németország
| Gyártó | Gunthart |
| EAN | 4049583111754 |
| Termékszám | 1175 |