Összetevők: fehér cukor, búzaliszt, keményítő, melasz, talkum, Capol fényezőanyag, finomított pálmaolaj, módosított keményítő, sűrítőanyagok E415, E412, E466, színezékek E122, E174, gyöngyházfényű fény, ezüstfényű fény. Tápértékek 100 g-ban: energia 1570 kJ/375 kcal, zsír 5,5 g (ebből telített zsírsavak 1,5 g), szénhidrát 90 g (ebből cukrok 87 g), fehérje 4,5 g, só 0,01 g.
A csomag a következőket tartalmazza: 80 g
fehér cukor, búzaliszt, keményítő, melasz, talkum, Capol polírozószer, finomított pálmaolaj, módosított keményítő, sűrítőanyagok E415, E412, E466, ezüstfény, ezüst pigment, színezékek E120, E122, E124, E132, E155, E174.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1570 kj |
| Energiaérték kcal | 375,1 kcal |
| Zsírok | 5,5 g |
| - ebből telített zsírsavak | 1,5 g |
| Szénhidrátok | 90 g |
| - ebből cukrok | 87 g |
| Fehérje | 4,5 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,01 g |
| Színes | Fehér / Ezüst / Rózsaszín |
| Gyártó | dortis |
| EAN | 8594217872472 |
| Termékszám | DR-EX7948-80 |